Facebook
KLIMATYZACJA LUBOŃ
home klimalubon@gmail.com +48 607 160 212
Zadzwoń do nas +48 607 160 212

Klimatyzacja

Firma KLIMA LUBOŃ Łukasz Gierak z siedziba w Luboniu koło Poznania pragnie zaoferować swoje usługi związane z kompleksową obsługą urządzeń klimatyzacyjnych. Montujemy klimatyzatory typu split, multi split i systemy VRV.

W ofercie posiadamy klimatyzatory firm SAMSUNG, ACSON, LENNOX, AIRWELL, FUJITSU w pełnej gamie mocy chłodniczej typu on/off i inwenterowe.

Pierwszym etapem …

… są oględziny miejsca – pomieszczenia w którym miałby być zamontowany klimatyzator. Po wykonaniu bilansu cieplnego dla danego lokalu dobieramy odpowiednie urządzenie klimatyzacyjne, które najlepiej spełni swoje zadanie w danym momencie.

Następnie …

…przystępujemy do montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Po wykonaniu prac i uruchomieniu urządzenia przeprowadzamy instruktarz obsługi klimatyzatora. Na wykonany montaż i urządzenia klimatyzacyjne dajemy minimum dwa lata gwarancji.

SERWIS

Przeprowadzamy kompleksowy serwis klimatyzacji, obejmujący między innymi sprawdzanie szczelności układu, napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym oraz jej odgrzybianie. Wszystkie usługi wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i sprawdzonych technik, dzięki czemu możemy zapewnić dokładność i precyzyjność. Kompleksowy serwis klimatyzacji należy przeprowadzić co 2 lata, lub wtedy gdy efektywność klimatyzacji spada. Regularność serwisowania pozwala maksymalizować efektywność działania klimatyzacji oraz do minimum zredukować ryzyko wystąpienia awarii. Zapewniamy szybkie terminy wykonywania usług.

Wykonujemy sezonowe przeglądy klimatyzacji, który składa się m. in. z:

  • odgrzybianie – dezynfekcji parownika (jednostki wewnętrznej)
  • czyszczenia (wymiany) filtrów
  • oczyszczenie jednostki zewnętrznej
  • kontroli pracy klimatyzatora – sprawdzenie ciśnień, pomiarów elektrycznych

Powyższe czynności powinny być dokonywane dwa razy w roku:

  • wiosną – przed upałami kiedy Państwa klimatyzacja będzie miała chłodzić
  • jesienią – gdy urządzenie ma działać jako pompa ciepła – ogrzewać mieszkanie, biuro…

MONTAŻ

Klimatyzator firmy AIRWELL HFF 09 (moc chłodnicza 2,6 kW) zamontowano w mieszkaniu w Poznaniu, który ma za zadanie utrzymanie zadanej temperatury w pokoju dziennym. Urządzenie w salonie zamontowano na ścianie prostopadłej ściany zewnętrznej budynku.
Instalację poprowadzono w listwie maskującej. Wyprowadzono je na zewnątrz pomieszczenia i podłączono do agregatu zewnętrznego zamocowanego między oknami na balkonie. Kondensat (skropliny) zostały odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz budynku.

 

Czekamy na Twoje pytania od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 18.00.

Skontaktuj się z nami.