Facebook
KLIMATYZACJA LUBOŃ
home klimalubon@gmail.com +48 607 160 212
Zadzwoń do nas +48 607 160 212

Wentylacja

Każdy współcześnie budowany i eksploatowany obiekt powinien być wyposażony w nowoczesną instalację wentylacyjną. Bez względu na jego charakter oraz przeznaczenie, poprawnie zaprojektowana i wykonana wentylacja jest niezbędnym elementem decydującym o standardzie budynku oraz komforcie jego użytkowania. Odpowiednia wymiana powietrza zarówno pod względem jakościowym i ilościowym tworzy właściwe warunki dla osób przebywających w jego pomieszczeniach, spełnia wymogi techniczne eksploatacji budynku, a także czyni zadość formalnym wymogom nakładanym na inwestorów przez prawo budowlane.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment urządzeń i materiałów niezbędnych do wykonania instalacji wentylacji zarówno dla dużych obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, mieszkalnych budynków wielorodzinnych jak i mniejszych inwestycji takich jak małe budynki komercyjne czy domy jednorodzinne.
Zaczynając od całej gamy central wentylacyjnych dla obiektów wielkokubaturowych, poprzez mniejsze tak ostatnio popularne, centrale rekuperacyjne, wentylatory, systemy rozprowadzenia powietrza przewodami o przekroju kołowym i prostokątnym, po szeroki asortyment czerpni, wyrzutni, elementów nawiewnych i wywiewnych, kratek i anemostatów, klap przeciwpożarowych, regulatorów przepływu i przepustnic.